OTA YHTEYTTÄ

 

Terapianurkka Oy
0400 872 488
posti(at)terapianurkka.net

Vastaava johtaja
Heidi Åkerlund
heidi.akerlund(at)terapianurkka.net
050 306 1503

Posti- ja käyntiosoite:
Terapianurkka Nummela / (terapeutin nimi)
Juuritie 1 B
03100 Nummela

Terapianurkka Lohja / (terapeutin nimi)
Patruunankuja 3 B
08200 LOHJA

Ratsastusterapia toteutuu Virolaisenmäellä Lohjalla:
Virolaisenmäki 31
09430 Saukkola

Ota yhteyttä!
0400 872 488

 

Yhteystiedot

Voit olla myös suoraan yhteydessä terapeutteihimme! Sähköpostimme ovat muotoa
etunimi.sukunimi@terapianurkka.net

Fysioterapeutti

Elli Metsola; elli.metsola(at)terapianurkka.net, p. 050 337 0550
Eira Laine; eira.laine(at)terapianurkka.net, p. 050 374 2902

Toimintaterapeutit

Anna-Maija Anttila; annukka.anttila(at)terapianurkka.net, p. 040 742 3323
Heidi Åkerlund; heidi.akerlund(at)terapianurkka.net, p. 050 306 1503
Laura Heino; laura.heino(at)terapianurkka.net, p. 044 019 9770
Pirjo Virolainen; pirjo.virolainen(at)terapianurkka.net, p. 0500 429 035
Taru Lindroos; taru.lindroos(at)terapianurkka.net, p. 040 740 2526
Tiina Paloheimo; tiina.paloheimo(at)terapianurkka.net, p. 040 515 2505
Mira Komulainen; mira.komulainen(at)terapianurkka.net, p. 050 337 0574
Teea Nurminen; teea.nurminen(at)terapianurkka.net, p. 040 350 0435
Silja Saarinen; silja.saarinen(at)terapianurkka.net, p. 044 244 1170
Mimosa Bäckman; mimosa.backman(at)terapianurkka.net, p. 040 163 0130
Niina Jaakkola; niina.jaakkola(at)terapianurkka.net, p. 040 826 9776

Puheterapeutti

Soile Autio; soile.autio(at)terapianurkka.net, p. 040 703 3017

Neuropsykologi

Annica Nyholm; annica.nyholm(at)terapianurkka.net, p. 040 592 1101

Ratsastusterapeutit

Pirjo Virolainen; pirjo.virolainen(at)terapianurkka.net, p. 0500 429 035

Freja Dahl-Lehikoinen; freja.dahl-lehikoinen(at)terapianurkka.net, p. 044 510 9033

YHTEYDENOTTOLOMAKE

4 + 5 =