OTA YHTEYTTÄ

Posti- ja käyntiosoite:

Terapianurkka Nummela / (terapeutin nimi)
Juuritie 1 B
03100 Nummela

Terapianurkka Lohja / (terapeutin nimi)
Patruunankuja 3 B
08200 LOHJA

Ratsastusterapia toteutuu Virolaisenmäellä Lohjalla:
Virolaisenmäki 31
09430 Saukkola

Ota yhteyttä!
0400 872 488
posti(at)terapianurkka.net

Voit olla myös suoraan yhteydessä terapeutteihimme! Sähköpostimme ovat muotoa
etunimi.sukunimi(at)terapianurkka.net

 

Yhteystiedot

Fysioterapeutti

Elli Metsola; elli.metsola(at)terapianurkka.net, p. 050 337 0550

Toimintaterapeutit

Anna-Maija Anttila; anna-maija.anttila(at)terapianurkka.net, p. 040 742 3323
Heidi Åkerlund; heidi.akerlund(at)terapianurkka.net, p. 050 306 1503
Laura Heino; laura.heino(at)terapianurkka.net, p. 044 019 9770
Pirjo Virolainen; pirjo.virolainen(at)terapianurkka.net, p. 0500 429 035
Susanna Warvas; susanna.warvas(at)terapianurkka.net ,p. 050 308 8223
Taru Lindroos; taru.lindroos(at)terapianurkka.net, p. 040 740 2526
Tiina Paloheimo; tiina.paloheimo(at)terapianurkka.net, p. 040 515 2505
Mira Komulainen; mira.komulainen(at)terapianurkka.net, p. 050 3370574

Puheterapeutti

Soile Autio; soile.autio(at)terapianurkka.net, p. 040 703 3017

Neuropsykologi

Annica Nyholm; annica.nyholm(at)terapianurkka.net, p. 040 592 1101

YHTEYDENOTTOLOMAKE

6 + 13 =